SPECIALIST CTC

Cerințe:

- DIPLOMĂ DE STUDII ȘI EXPERIENȚĂ MINIMĂ ÎN DOMENIUL CALITĂȚII
- PERSOANĂ PROACTIVĂ, PUNCTUALĂ, ORGANIZATĂ, ATENTĂ LA DETALII
- ABILITĂȚI DE COMUNICARE ȘI RELAȚIONARE
- RAPIDITATE ȘI FLEXIBILITATE ÎN ÎNDEPLINIREA TASK-URILOR
- GRAD SPORIT DE ASIMILARE A CUNOȘTINȚELOR NOI
- CUNOȘTINȚE TEHNICE
- EXPERIENȚĂ ÎN CONTROLUL TEHNIC DE CALITATE ÎN DOMENIUL INDUSTRIAL CONSTITUIE UN AVANTAJ
- CUNOȘTINȚE DE OPERARE PC (PACHET MICROSOFT –Excel, Word)

Responsabilități:

- EFECTUEAZĂ RECEPȚIA DIN PUNCT DE VEDERE AL APROVIZIONATELOR
- EFECTUEAZĂ INSPECȚII PE TOT PARCURSUL FLUXULUI TEHNOLOGIC
- ÎNTOCMEȘTE/COMPLETEAZĂ DUPĂ CAZ RAPOARTE DE NECONFORMITATE, CERERI DE OPRIRE A PROCESULUI DE FABRICAȚIE, FIȘE DE CONTROL
- RAPORTEAZĂ ȘEFULUI DE DEPARTAMENT DEFECTELE/INCIDENTELE APĂRUTE ÎN TOATE PUNCTELE DE INSPECȚIE
- MENȚINE EVIDENȚA DOCUMENTELOR ȘI ÎNREGISTRĂRILOR DIN DOMENIUL CALITĂȚII REALIZÂND ȘI INSTRUIRI ALE PERSONALULUI

Alte informații:

- SALARIUL MINIM NET ASIGURAT PENTRU PERSOANELE CU STUDII SUPERIOARE ESTE DE 2500 DE LEI
- GRILA DE SALARIZARE ESTE ÎN 4 TREPTE
- ÎNCADRAREA ÎN TREAPTĂ VA FI FACUTĂ ÎN FUNCȚIE DE CUNOȘTINȚE ȘI EXPERIENȚĂ

JOIN OUR COMMUNITY